przedszkole

ul. Wiktorska 95/97
e-mail: p144@eduwarszawa.pl

Aktualności

Opieka wakacyjna w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych prowadzonych przez m.st. Warszawę w 2024 r.
harmonogram zapisów

Data: od - do

Etap zapisów/czynność rodzica

od godz. 12.00

do godz. 20.00

Wypełnienie wniosku w systemie.
Wniosek podpisany profilem zaufanym rodzice* przekazują za pośrednictwem elektronicznego systemu zapisów.

• dzieci, które uczestniczą w rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych lub kl. 1 szkół podstawowych korzystają z utworzonego przez rodziców hasła do systemu rekrutacyjnego;
  • dzieci, które nie biorą udziału w rekrutacji korzystają z zakładki "Zarejestruj się"

od godz. 12.00

do godz. 16.00

Złożenie papierowej wersji wniosku w przedszkolu/szkole wskazanej na pierwszej pozycji w pierwszym z wybranych turnusów tzw. dyżurującym przedszkolu/szkole pierwszego wyboru.

UWAGA: dotyczy tylko wniosków, które nie zostały podpisane profilem zaufanym.

9 maja

Informacja o zakwalifikowaniu dziecka

Informacja będzie dostępna w elektronicznym systemie zapisów oraz przedszkolu/szkole, do której dziecko zostanie zakwalifikowane. Informacja zostanie również przesłana rodzicom na adresy e-mail.

9 maja

23 maja

Potwierdzenie korzystania z miejsca w przedszkolu /oddziale przedszkolnym, do którego dziecko zostało zakwalifikowane  – wniesienie opłaty za żywienie w okresie dyżuru w terminie 14 dni od dnia opublikowania list dzieci zakwalifikowanych na dyżur wakacyjny.

28 maja

Informacja o przyjęciu dziecka

Informacja będzie dostępna w elektronicznym systemie zapisów oraz przedszkolu/szkole, do której dziecko zostanie przyjęte.

Zapisy na wolne miejsca

29 maja

Opublikowanie wykazu wolnych miejsc na stronie elektronicznego systemu zapisów.

31 maja

do 16.00

Składanie w przedszkolu/szkole wniosków o przyjęcie na dyżur wakacyjny.

Rozpatrywanie przez dyrektora wniosków o przyjęcie
na dyżur wakacyjny w przedszkolu/szkole.

12 czerwca od 13.00

Informacja o zakwalifikowaniu dziecka na wolne miejsce. Potwierdzeniem zapisu jest wniesienie opłaty za żywienie.

Aktualizacja wykazu wolnych miejsc na stronie elektronicznego systemu zapisów.
Rodzice mogą bezpośrednio zgłosić się do dyżurującej placówki, która dysponuje wolnymi miejscami.

* przez rodziców rozumie się również opiekunów prawnych

ul. Wiktorska 95/97,

e-mail: p144@eduwarszawa.pl