przedszkole

ul. Wiktorska 95/97
e-mail: p144@eduwarszawa.pl

Program edukacji kulturalno-artystycznej Fundacji Szkatułka pt. Wielki mały człowiek

Program edukacji kulturalno-artystycznej
Fundacji Szkatułka pt. Wielki mały człowiek

Jest to całoroczny cykl warsztatów, które wprowadzają dzieci w świat sztuki poprzez obcowanie z dziełami artystów, wspólne tworzenie oraz zabawę.
Cykl koncentruje się na inspirującym przenikaniu się różnych rodzajów twórczości oraz ukazywaniu wszechobecności sztuki w życiu codziennym.
Ogólne zakresy tematyczne cyklu: różne rodzaje twórczości człowieka takie, jak rysunek, malarstwo, rzeźba, architektura, muzyka, film, teatr, literatura czy sztuka użytkowa. Każdy warsztat skupia się na kilku powiązanych ze sobą dziedzinach sztuki. Zajęcia składają się z interaktywnej części pokazowej i teoretycznej oraz części twórczej. Zawierają elementy zabawowe powiązane z przekazywaniem wiedzy lub z aktywnością artystyczną.
W zależności od poziomu zaawansowania grup/klas podczas warsztatów realizujemy różne tematy.

ul. Wiktorska 95/97,

e-mail: p144@eduwarszawa.pl